COVID-19

Të infektuar

4512

Të shëruar

2156

Të vdekur

97

Morena shfaqet e ‘nxehtë’ nga pishina

news image

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, së fundi ka postuar një foto tërhqëse në rrjetin social, Instagram.

Në foton e fundit, Morena shihet e zhveshur derisa po shijon pushimet e saj në Turqi.

Edhe pse asnjëra prej këtyre fotove nuk është bërë si “selfie” por Morenën e ka fotografuar ndokush e që këtë ajo nuk e tregon se kush. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin