image Momenti kur Eriksen bie për tokë

Futboll

Momenti kur Eriksen bie për tokë

news image

Në përballjen Danimarkë – Finlandë, ka ndodhur një e papritur, shkruan Sinjali Sport.

Lojtari më i mirë i Danimarkës, Christian Eriksen është alivanosur dhe mjekët e kombëtares ende janë duke u munduar ta shërojnë, pasi nuk shenja jete.   

Ky është momenti kur mesfushori i Interit bie për tokë:

Ky takim është pezulluar, pas këtij momenti. /Gazeta Sinjali Sporti/