image Momente intime të Einxhel dhe DJ Dagz në suitë, çifti s’i ndal puthjet
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Momente intime të Einxhel dhe DJ Dagz në suitë, çifti s’i ndal puthjet

news image

Çifti më i ri tashmë në shtëpinë e “Big Brother VIP” është Einxhel Shkira dhe DJ Dagz. Ata dje kanë kaluar natën në suitë luksoze të shtëpisë.

Ata u futën në vaskë dhe shkëmbyen shumë puthje mes vete.

Gjatë mbrëmjes të së martës, Einxhel pranoi një videomesazh nga motra e Dagzit, e cila tha i pëlqen ajo pasi e mendon si femër të fortë.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

/GazetaSinjali/