image Moment ky që nuk duhet humbur në fejesën e vajzës së Ibrahim Tatlises - Sinjali

Moment ky që nuk duhet humbur në fejesën e vajzës së Ibrahim Tatlises

news image

Vajza e Ibrahim Tatlises, Dilan Çitak është fejuar me këngëtarin turk Levent Dorter në një ceremoni familjare, transmeton Gazeta Sinjali.

I pranishëm në ceremoni natyrisht se ishte edhe babai i saj i cili i mbante vetë unazat e çiftit.

Pas ndarjes së unazave, vajza e tij i puth dorën dhe e përqafon, ndërsa të njëjtën gjë ai nuk ia lejon dhëndrit.

Më poshtë mund ta shihni momentin.

Kujtojmë se fejesa e vajzës së Tatlises ishte shtyrë si shkak i pandemisë COVID-19.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: