image Mirror: Putin do të bëhet sërish prind - Sinjali

Mirror: Putin do të bëhet sërish prind

news image

Vladimir Putin do të bëhet sërish baba në moshën 69-vjeçare. Sipas britanikes “Mirror” e dashura e tij, Alina Kabaeva, është në pritje të një fëmije.

Presidenti 69-vjeçar rus thuhet se ka dy fëmijë nga 39-vjeçarja Kabaeva, një ish-gjimnaste. Tani, çifti është në pritje të një vajze.

A2CNN shkruan se jeta private e Putinit është tepër sekrete dhe nuk dihet me saktësi se sa fëmijë ka udhëheqësi i Rusisë.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin