image Ministri i Bujqësisë u bën thirrje bujqve që të aplikojnë për grante e subvencione - Sinjali

Ministri i Bujqësisë u bën thirrje bujqve që të aplikojnë për grante e subvencione

news image

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa, sot gjatë ditës do të ju bëj thirrje bujqve që të aplikojnë për grante dhe subvencione.

Mustafa do të mbajë një konferencë për media, ku prej aty do të ju drejtohet qytetarëve që janë të interesuar për subvencione e grante, të aplikojnë.

Konferenca do të mbahet në kompleksin “Ramiz Sadiku”, prej orës 11:00./ Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin