image Minatorët e minierës zbresin në parket para finales Trepça – Ylli (PAMJE)

Basketboll

Minatorët e minierës zbresin në parket para finales Trepça – Ylli (PAMJE)

news image

Gjatë natës së sotme do të zhvillohet ndeshja e dytë e finales “Play-Off”, në Superligën e Kosovës në basketboll.

Këtë herë Trepça dhe Ylli do të takohen në palestrën sportive “Minatori”.

Pak minuta para se ndeshja të fillonte në qendër të palestrës me duartrokitje kanë zbritur minatorët e minierës së Trepçës.

/GazetaSinjaliSport/