image Milot Rashica feston ditëlindjen, ditën e veçantë e nisi me faljen e Bajramit në Vushtrri

Bota e Yjeve

Milot Rashica feston ditëlindjen, ditën e veçantë e nisi me faljen e Bajramit në Vushtrri

news image

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës dhe lojëtari i Galatasarayt, Milot Rashica sot (e mërkurë) po feston ditëlindjen e tij.

Ylli futbollistik nga Kosova po i mbush 27 vjet dhe natyrisht nuk kanë munguar urimet në adresë të tij.

Rashica këtë ditëlindje po e pret pak më veçantë se të tjera.

Ai momentalisht ndodhet në vendlindje, Kosovë, ku po feston edhe festën e Kurban Bajramit që këtë vit rastisi në ditën e lindjes së tij.

/GazetaSinjali/