image Milani merr një super lajm, para ndeshjes së sontme - Sinjali

Milani merr një super lajm, para ndeshjes së sontme

news image

Stefano Pioli ka marrur një lajm tejet të mirë, para ndeshjes që sonte Milani e luan ndaj Torinos, transmeton Sinjali Sportiv.

Klubi italian ka publikuar listën me futbollistët e ftuar për këtë ndeshje, teksa në listë figuron edhe emri i Zlatan Ibrahimovicit, i cili ka lënë prapa lëndimin dhe është gati për sonte.

Ndeshja mes Milanit dhe Torinos zhvillohet në ‘San Siro’ nga ora 20:45. /Sinjali Sportiv/.


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: