image Mendjen asesi te mësimi por te Luizi, banka mësimore e një shkolle e mbushur me emrin e tij

Bota e Yjeve

Mendjen asesi te mësimi por te Luizi, banka mësimore e një shkolle e mbushur me emrin e tij

news image

Big Brother VIP Albania është duke u përgatitur për sezonin e tretë, por kryefjalë është akoma fituesi i edicionit të kaluar, Luiz Ejlli.

Këngëtari shkodran nuk po ka se si t’i ikë vëmendjes, teksa audienca të cilën e influencon po zgjërohet dita-ditës.

Ai sot ka publikuar në “Insta Story” një bankë shkollore e tëra e shkruar me emrin e tij dhe të Kiarës.

“Ça bëre sot në shkollë zemër?” ishte mbishkrimi i Luizit, i cili krenohet me përkrahjen që merr nga fansat e tij, përfshirë dhe moshat e reja.

/GazetaSinjali/