image Megan Fox e përjetëson emrin e të dashurit të saj me tatuazh - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

72500

Të shëruar

61685

Të vdekur

1.640

Megan Fox e përjetëson emrin e të dashurit të saj me tatuazh

news image

Megan Fox mund të ketë bërë një tatuazh të ri të emrit e Machine Gun Kelly.

Aktorja 34-vjeçare është paraqitur në albumin e ri të këngëtarit 30-vjeçar në këngën “Banyan Tree”.

“Ishte vetëm katër muaj më parë që ishim këtu dhe unë u takova. Kjo nuk është e mundur, ” thotë Megan . “Keni bërë tatuazhe inicialet e mia. Dhe unë e kam tatuazh emrin tënd. ”

Natën e kaluar, Machine Gun Kelly dhe Megan u panë duke festuar publikimin e albumit të tij të ri, Tickets to My Downfall.

Të nesërmen në mëngjes, dyshja u panë duke shkuar drejt aeroportit për një fluturim jashtë qytetit për fundjavën./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin