image Njihuni me gjyshen që bëri për herë të parë tatuazh në moshën 81-vjeçare - Sinjali

Njihuni me gjyshen që bëri për herë të parë tatuazh në moshën 81-vjeçare

news image

Adhuruesve të tatuazheve shpesh iu është thënë se boja e tyre do të jetë diçka për të cilën do të pendohen kur të plaken, por një gjyshe ka sfiduar njerëzit dhe ka bërë tatuazhin e saj të parë në moshën 81-vjeçare.

Përdoruesja e TikTok, Cliona Murphy, tregoi në aplikacion një video të gjyshes së saj duke treguar tatuazhin e saj.

Në videon që fitoi qindra mijëra shikime, mbesat e gruas shiheshin duke bërë një imitim viral, së bashku me gjyshen që tregon tatuazhin e saj fluture në dorë.

“Tatuazhi i parë në moshën 81-vjeçare”, thuhet në mbishkrimin e videos.

@clionamurphy78

First tattoo at age 81😌

♬ Use this sound if u want to dismantle capitalism – Erin

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: