image Me këto fanella do të luajë Kosova sot ndaj Qipros - Sinjali

Me këto fanella do të luajë Kosova sot ndaj Qipros

news image

Kosova sot fillon kampanjën e re të Ligës së Kombeve.

Dardanët ndeshjen e parë do ta zhvillojnë si mysafir ndaj Qipros nga ora 18:00.

Kosova gjendet në grupin e dytë në Ligën C dhe do të kërkojë patjetër fitore për ta nisur mbarë këtë aventurë.

Kombëtarja do të luaj me ngjyrat e bardha sot ndaj Qipros.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: