image Me fashë në këmbë, publikohet fotografia e parë e Vali Corleones pas plagosjes - Sinjali

Me fashë në këmbë, publikohet fotografia e parë e Vali Corleones pas plagosjes

news image

Personazhi i njohur kosovar, Vali Corleone të enjten është plagosur me armë zjarri.

Kështu njoftoi Policia e Kosovës përmes një njoftimi për media e pastaj lajmin e konfirmoi edhe vet Vali.

E dyshuar për plagosjen është e dashura e tij, Anita Syla, të cilës i është caktuar masa e paraburgimit në kohëzgjatje prej një muaji.

Sipas mjekëve, gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetë.

Ndërsa Lajmi.net ka publikuar pamje të Valentino Corleone pas lirimit të tij nga spitali.

Në këtë fotografi ai shihet pranë një personi dhe me një fashë në këmbë.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin