COVID-19

Të infektuar

4512

Të shëruar

2156

Të vdekur

97

Showbiz/ Mc Kresha po i jep fund beqarisë, kështu po duket nusja

news image

Reperi MC Kresha sonte do ta kurorëzojë me martesë lidhjen e tij me Erzinën.

Çifti e kanë mbajtur krejtësisht sekrete martesën e tyre, dhe sonte po kurorëzohen në një ceremoni tejet private.

Megjithatë, në media kanë dalë fotografi se si do të duket Erzina në ditën e martesës së saj. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: