image Marrëveshja me Danimarkën për qelitë, Haxhiu raporton para Komisionit - Sinjali

Marrëveshja me Danimarkën për qelitë, Haxhiu raporton para Komisionit

news image

Gjatë ditës së sotme pritet të mbahet Komisioni për Legjislacion, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit dhe mbikëqyrjen e Agjencisë kundër Korrupsonit.

Në këtë Komision do të raportoj ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu në lidhje me marrëveshjen në mes të Ministrisë së Drejtësisë së Kosovës me institucionet e Mbretërisë së Danimarkës.

Komisioni do të mbahet në Ndërtesën e Kuvendit salla N10./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin