image Mane vendos të largohet nga Liverpooli
[wp-story id="814678"]

Futboll

Mane vendos të largohet nga Liverpooli

news image

Sadio Mané ka vendosur të largohet nga Liverpooli këtë verë.

Ai është gati për një eksperiencë të re pas shumë vitesh të veçanta me Reds dhe kjo do t’i konfirmohet klubit, raporton Fabrizio Romano, përcjell Sinjali Sport.

FC Bayern është pretendent i fortë për shërbimet e senegalezit- por është ende i hapur pasi Sadio donte të priste finalen.

/GazetaSinjaliSport/