image Manchester United niset drejt Zivcrës me 22 lojtarë, nesër luan ndaj Young Boys - Sinjali

Manchester United niset drejt Zivcrës me 22 lojtarë, nesër luan ndaj Young Boys

news image

Manchester United do ballafaqohet me Young Boys, në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve.

“Djajtë e Kuq” tashmë kanë publikuar 22 lojtarët e ftuar për këtë takim, ku ndodhet edhe qendërsulmuesi Cristiano Ronaldo.

Lista e plotë e të ftuarve të Solskjaer:

De Gea, Heaton, Kovar; Bailly, Dalot, Lindelof, Maguire, Shaw, Varane, Wan-Bissaka; Fernandes, Fred, Lingard, Mata, Matic, Pogba, Sancho, van de Beek; Elanga, Greenwood, Martial, Ronaldo.

Ndërkohë, përballja mes Young Boys dhe Man United zhvillohet nesër me fillim nga ora 18:45. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin