image Malaziasi e lë dasmën për ta shpëtuar qenin nga lumi i rrëmbyeshëm (VIDEO)

Rajon

Malaziasi e lë dasmën për ta shpëtuar qenin nga lumi i rrëmbyeshëm (VIDEO)

news image

Në rrjetet sociale është shfaqur një video amatore që tregon një gjest human të një burri të panjohur, i cili siç komentojnë qytetarët është larguar nga dasma për të shpëtuar një qen që ndodhej në një mur betoni në brigjet e lumit Limi në Mal të Zi përballë hotelit Berane.

“Shpëtimi i një qeni nga Limi i fryrë. Meqë ra fjala, është një zotëri i ftuar në një dasmë dhe kur pa skenën tronditëse, nuk mendoi shumë se çfarë të bënte”.

/GazetaSinjali/