image Madhësia e barkut të 37-vjeçares shtatzënë habit njerëzit - Sinjali

Madhësia e barkut të 37-vjeçares shtatzënë habit njerëzit

news image

Një grua shtatzënë është bërë virale pasi shpërndau një video të barkut të saj i cili ishte jashtëzakonisht shumë i madh.

37-vjeçarja, e cila është nënë e 4 fëmijëve është në pritje të një foshnje tjetër, ndërkohë barku i saj ka habitur të gjithë ndjekësit.

Krahas videos që ka publikuar në rrjetet sociale, ajo shkruan se pret vetëm një fëmijë pavarësisht madhësisë së barkut.

‘Po është vetëm një. Jam e sigurt”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e videos virale, e cila është pëlqyer nga pothuajse 170,000 njerëz.

Her last baby boy came out at nine pounds and six ounces

Pavarësisht komenteve të njerëzve dhe asaj që kanë thënë mjekët, Renae këmbënguli se ajo nuk vuan nga ndonjë gjendje mjekësore,  që mund të justifikonte zmadhimin e barkut.

Videoja është publikuar në mediumin The Sun.

Despite the unusually large size, Renae said there's only one baby

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin