COVID-19

Të infektuar

1038

Të shëruar

791

Të vdekur

30

Showbiz/ Lopez tregon se a do të anulohet martesa me Rodriguez për shkak të koronavirusit

news image

Jennifer Lopez ka folur për ditë e saj në karantinë me të fejuarin e saj dhe fëmijët.

Ylli i muzikë ka folir në një lidhje me Skype nga shtëpia e saj për emisionin e Ellen Degeneres.

Lopez ka treguar se koronavirusi ka ndikuar shumë dhe se nuk janë të sigurtë se kur do të realizohet dasma mes saj dhe të fejuarit, Alex Rodriguez.

“Në fakt, ndikoi paksa, kështu që ne do të shohim se çfarë do të ndodhë tani. Sinqerisht, unë me të vërtetë nuk e di se çfarë do të ndodhë tani, sa i përket datave apo ndonjë gjëje të tillë”, u shpreh JLo./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: