image Lokacion i klasit botëror – Hovenier impresionohet në Parkun Arkeologjik të Ulpianës
[wp-story id="814678"]

Kosovë

Lokacion i klasit botëror – Hovenier impresionohet në Parkun Arkeologjik të Ulpianës

news image

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Jeff Hovenier, ka vizituar sot Parkun Arkeologjik të Ulpianës në Tiranë.

Ai është shprehur i impresionuar me profesionalizimin e stafit pritës dhe angazhimin e tyre në këtë vend të cilin ai e ka konsideruar “lokacion të klasit botëror”.

“Vizitë fantastike këtë fundjavë në Parkun Arkeologjik të Ulpianës. I impresionuar nga profesionalizmi dhe përkushtimi i ekipit ndaj këtij lokacioni të klasit botëror”, ka shkruar ai.

/GazetaSinjali/