image Liverpooli pa problem kalon tutje në Fa Cup - Sinjali

Liverpooli pa problem kalon tutje në Fa Cup

news image

Liverpooli ka arritur që të kualifikohet në fazën e 1/16-ës në Fa Cup, transmeton Sinjali Sport.

Reds triumfuan në “Anfield” me rezultat 4-1 ndaj Shrewsburyt.

Edhe pse mysafirët zhbllokuan rezultatin me Udoh, vendasit përmbysën gjithçka me golat e Gordon, Fabinhos dy herë dhe Firminos.

Me këtë fitore skuadra e Klopp kalon tutje dhe do ta pres kundërshtarin e ri pas hedhjes së shortit. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: