image Liverpooli kalon në epërsi, gol i bukur me kokë nga Mane - Sinjali

Liverpooli kalon në epërsi, gol i bukur me kokë nga Mane

news image

Skuadra e Liverpoolit ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Aston Villas, shkruan Sinjali Sportiv.

Në ‘Villa-Park’, Aston Villa dhe Liverpool janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për raundin e tretë në Kupën FA, me fituesin që kalon tutje.

‘Të Kuqtë’ tani janë duke udhëhequr me rezultatin 0-1, pas golit të shënuar nga Sadio Mane në minutën e katërt.

/Sinjali Sportiv/.


Shpërndaje artikullin