image Liverpool pa ndonjë vështirësi triumfon ndaj Atletico Madrid - Sinjali

Liverpool pa ndonjë vështirësi triumfon ndaj Atletico Madrid

news image

Liverpooli si nikoqir i Atletico Madridit në “Anfield Road” fitoi me rezultat të pastër 2-0.

Jota dhe Mane i realizuan golat e asistuar nga Arnold.

Të kuqtë kanë bilancin perfekt me katër fitore në po aq ndeshje, derisa me katër pikë në vendin e tretë gjendet skuadra spanjolle.

Ndeshjen e kaluar Liverpooli e mposhti në Madrid skuadrën Los Colchoneros me rezultat 2-3. /Gazeta Sinjali Sporti/ 


Shpërndaje artikullin