image Liga e Kombeve: Formacionet zyrtare, Qipro - Kosova - Sinjali

Liga e Kombeve: Formacionet zyrtare, Qipro – Kosova

news image

Kosova sot fillon kampanjën e re të Ligës së Kombeve.

Dardanët ndeshjen e parë do ta zhvillojnë si mysafir ndaj Qipros nga ora 18:00.

Kosova gjendet në grupin e dytë në Ligën C dhe do të kërkojë patjetër fitore për ta nisur mbarë këtë aventurë.

Këto janë formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Ndeshja transmetohet LIVE në ArtMotion dhe Klan Kosova.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: