image Lia Stublla vjen me urim të veçantë për 8 Mars - Sinjali

Lia Stublla vjen me urim të veçantë për 8 Mars

news image

Disenjatorja e famshme kosovare Lia Stublla u jep motiv grave duke treguar përmes një postimi se çfarë mund të bëjnë ato, transmeton Gazeta Sinjali.

Stublla njihet si një nga gratë më të suksesshme në fushën e modës. Me punë ajo ka arritur çdo sukses.

Mund të arrish gjithçka sipas Lias, sepse ‘‘ke fuqinë e një gruaje” ka thënë ajo.


Ajo ka ndarë edhe foto me grupin e saj të punës, ku shihet se i tërë stafi është me gra dhe vajza.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin