image Ledri Vula së shpejti publikon albumin e ri "X" - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15472

Të shëruar

13278

Të vdekur

622

Showbiz/ Ledri Vula së shpejti publikon albumin e ri “X”

news image

Reperi i njohur i skenës shqiptare, Ledri Vula, së shpejti vjen me album të ri, të cilin e ka titulluar “X”.

Madje, thuhet se kjo është arsyeja edhe pse 33-vjeçari ka fshirë të gjitha postimet dhe ka nisur publikimin e disa prej videove të shkurtra nga këngët e tij të reja.

Se çfarë ka përgatitur vitin 2020 për fansat dhe mbarë publikun, presim të shohim gjatë ditëve në vijim.


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: