image Ledri vë vajzën në gjumë para se të shkojë në koncert, Sara poston foto - Sinjali

Ledri vë vajzën në gjumë para se të shkojë në koncert, Sara poston foto

news image

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha janë ndër çiftet më të famshme në showbizz.

Dyshja së fundmi kanë udhëtuar për në Londër bashkë me të bijën, Poem Blu atje ku Ledri pritet të mbajë një koncert për bashkatdhetarët.

Por, para kësaj Sara ka treguar se reperi është një baba i përkushtuar, pasi fillimisht ai e ka vënë Poem Blu në gjumë pastaj është bërë gati për koncert.

“Ledri Vula vë gocën në gjumë para se të iki në koncert”, ka shkruar Sara.

 /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: