image Ledri dhe Cozman të pikëlluar për vdekjen e Albert Krasniqit
[wp-story id="814678"]

Të tjera

Ledri dhe Cozman të pikëlluar për vdekjen e Albert Krasniqit

news image

Ish-antarët e BabaStars kanë reaguar përmes rrjeteve sociale pas vdekjes së shokut të tyre, Albert Krasniqit mbrëmë në Prishtinë, shkruan Gazeta Sinjali.

“I lehtë qoftë dheu Brada”, ka shkruar Ledri në fotografinë ku shihet bashkë me të ndjerin.

Edhe Cozman, ka reaguar pët ndarjen e mikut tij të vjetër.

U prehsh në paqe vëllai im! Fjalët nuk mundet ta përshkruajnë atë që ndjej tani“, ka shkruar Cozman.

Ai ishte pjesë e BabaStars dhe kishte shoqëri me shumicën nga estrada.

Krasniqi dyshohet se u vra nga babai i tij, Skender Krasniqi në garazhën e banesës së tij në Prishtinë.

/Gazeta Sinjali/