COVID-19

Të infektuar

126

Të sheruar

10

Të vdekur

1

Basketboll/ Lebron James dhe Drake në rrezik nga koronavirusi, ishin afër Kevin Durantit disa ditë më parë

news image

Dje u konfirmua se basketbollisti i njohur i Brooklyn Nets, Kevin Durant ka dal pozitiv në testet për koronavirus dhe tre bashkëlojtarë të tjerë.

Në ndeshjen e fundit të Nets kundër Lakers, Durant ishte nën shoqërin e reperit Drake, transmeton Gazeta Sinjali.

Ndeshja mes këtyre dy skuadrave ishte me 11 mars.

Në këtë ndeshje besohet se edhe lojtari i Lakers, Lebron James kishte kontakt me Durantin. Sot pritet të testohen të gjithë lojtarët e Lakers./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin