image Kurti e Vitia pas pak dalin në konferencë për media

Kosovë

Njoftim/ Kurti e Vitia pas pak dalin në konferencë për media

news image

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti dhe ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia do të mbajnë sot konferencë për media.

Sipas njoftimit konferenca do të mbahet në ora 17:30 në ndërtesën e Qeverisë.

“Kryeministri në detyrë Albin Kurti, bashkë me ministrin në detyrë të Ministrisë së Shëndetësisë, Arben Vitia, do të mbajnë konferencë për medie. VENDI: Ndërtesa e Qeverisë KOHA: 17:30”, njofton Zyra e Kryeministrit./Gazeta Sinjali/