image Kurti dhe Murati mbajnë sot konferencë për media
[wp-story id="814678"]

Politikë

Kurti dhe Murati mbajnë sot konferencë për media

news image

Kryeministri Albin Kurti dhe Ministri i Financave, Punës dhe Trasnfereve, Hekuran Murati, sot do të mbajnë konferencë për media, shkruan Gazeta Sinjali.

Kështu është bërë e ditur nga Zyra e Kryeministrit, ku është bërë e ditur se në këtë konferencë, Kurti dhe Murati do të flasin për operacionalizimin e masës 2.1-Subvencionimi i Kredive Investive dhe masës 2.4 – Mbështetje e eksportit – të Pakos së Ringjalljes Ekonomike.

Kryeministri Albin Kurti, bashkë me Ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, mbajnë konferencë për media, në lidhje me operacionalizimin e masës 2.1-Subvencionimi i Kredive Investive – dhe masës 2.4 – Mbështetje e eksportit- të Pakos së Ringjalljes Ekonomike”, thuhet në njoftim.

Konferenca do të mbahet në orën 10:00. /GazetaSinjali/