image Krasniqi për titullin e kampionit: Zoti na shpërbleu - Sinjali

Krasniqi për titullin e kampionit: Zoti na shpërbleu

news image

Haxhi Krasniqi, i cili është duke mbajtur një konferencë për media, pasi që arriti të bëhej kampion botëror i boksit në kategorinë e tij, ka thënë që është shpërblyer më në fund, transmeton Sinjali Sportiv.

“Zoti na shpërbleu”, ishin fjalët e Krasniqit në konferencë.

Ai tha se kjo ka qenë një rrugë e vështirë dhe pas 15 viteve ka arritur të fitojë atë që e ka ëndërruar. /Sinjali Sportiv/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: