COVID-19

Të infektuar

94

Të sheruar

2

Të vdekur

1

Reagimet/ Kosovarët mobilizohen me komente fyese e denigruese ndaj ambasadorit Kosnett

news image

Një lloj linçimi me komente janë duke i bërë disa qytetarë të Kosovës në Twitterin e ambasadorit amerikan Philip Kosnett me fjalët “Turp për ty”.

Ambasadori amerikan Philip Kosnett, gjatë ditës së djeshme ka reaguar në Twitter duke mirëpritur seancën për mocionin e mosbesimit të ngritur për rrëzimin e qeverisë nga LDK-ja, raporton Gazeta Sinjali.

E një numër i madh i qytetarëve kanë filluar t’i komentojnë në reagimin e tij, duke e quajtur “Idiot” dhe “Turp për ty”.

Madje në një nga komentet thuhet “As gruaja juaj nuk pajtohet me ty”./ Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: