COVID-19

Të infektuar

145

Të sheruar

23

Të vdekur

3

Sport/ Koronavirusi nuk e ndal ‘Wrestling’-in, zhvillohet ndeshja e parë pa kontakt fizik

news image

Koronavirusi nuk po del të jetë pengesë tek të gjitha sportet.

Të paktën jo për sportin e ‘Wrestling’, transmeton Gazeta Sinjali.

Gjatë javës së kaluar është zhvilluar një ndeshje por e veçanta e saj ishte se u bë pa kontakt fizik.

Ata kanë respektuar rregullat e OBSH-së që të kenë distancë dhe të mos kenë kontakt./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin