image Korab Shaqiri publikon fotografinë e djalit të porsalindur

Bota e Yjeve

Korab Shaqiri publikon fotografinë e djalit të porsalindur

news image

Këngëtari i njohur, Korab Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Lulkaçela Jashari një javë më parë u bënë prindër për herë të dytë.

Sot këngëtari përmes një publikimi në rrjetet sociale ka zbuluar portretin e vogëlushit të cilin e quajtën Arb.

“Bekimin ti merr prej meje, në çdo udhë të jetës dhe në çdo hap të saj”, ka shkruar këngëtari krahas fotografisë në një instastory.

/GazetaSinjali/