image Koncerti për 110-vjetorin e Pavarësisë, Dua Lipa elektrizon Tiranën

Bota e Yjeve

Koncerti për 110-vjetorin e Pavarësisë, Dua Lipa elektrizon Tiranën

news image

Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë botërore ka elektrizuar Tiranën, mbrëmjen e sotme.

Ajo po mban një koncert në sheshin “Skënderbej” në Tiranë me rastin e 110-vjetorit të Pavarësisë.

Koncerti ka nisur me Elvana Gjatën dhe këngën ‘Kuqezi’, ndërsa qindra qytetarë kanë sfiduar temperaturat e ulëta për të ndjekur spektaklin në këtë mbrëmje.

image 477
image 478

/GazetaSinjali/