image Kjo është lista e futbollistëve të Kosovës U17 për miqësoret me Turqinë U18

Futboll

Kjo është lista e futbollistëve të Kosovës U17 për miqësoret me Turqinë U18

news image

Kombëtarja e Kosovës U17 gjatë kësaj jave do t’i zhvillojë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren e Turqisë U18.

Ndeshjet luhen më 10 dhe 12 nëntor në Kompleksin e FFK-së në Hajvali, në orën 14:00.

Përzgjedhësi Arsim Abazi për këto dy ndeshje do t’i ketë në dispozicion 20 futbollistë.

Dardanët e rinj nesër do ta zhvillojnë stërvitjen në orën 15:00.

/GazetaSinjali/