image “Kisha shumë nevojë për të”, Donaldi i prekur për vendimin e Beatrixës - Sinjali

“Kisha shumë nevojë për të”, Donaldi i prekur për vendimin e Beatrixës

news image

Donaldi, një prej finalistëve të Big Brother VIP është shprehur shumë i prekur në dhomën e rrëfimit për mungesën e Beatrixës në darkën me ish banorët.

I prekur, ai tha se shpresonte që Triksa të ishte mirë edhe pse kishte shumë nevojë për të sidomos tani në fund.

“Shpresoj të jetë mirë, mos të mërzitet, kisha shumë nevojë shumë për të sot sidomos tani në fund”, tha Donaldi.

Beatrix vendosi që të mos ishte e pranishme në darkën që do të mbahej me banorët brenda shtëpisë së Big Brother dhe kjo për shkak të një batute të aktorit Ermal Mamaqi.

Ermali theu rregullat duke sjellë informacione nga jashtë dhe përmendur edhe persona të tretë. Kështu ‘Vëllai i Madh’ i kërkoi të largohej nga shtëpia, ndërsa zhvillimi i kësaj batute ka mërzitur shumë artisten.

“Do marrim Bora Zemanin si aktore”, u dëgjua të thoshte Ermali, ndërsa Donaldi iu përgjigj: “Kujdesu që ta paguash mirë”.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: