image Këngëtarja e njohur martohet në fshehtësi

Bota e Yjeve

Showbiz/ Këngëtarja e njohur martohet në fshehtësi

news image

Këngëtarja e njohur amerikane, Cassie Ventura, është martuar në fshehtësi me Alex Fine.

33-vjeçarja kurorëzoi dashurinë e saj me partnerin 26-vjeçar, pasditën e së mërkurës, transmeton Gazeta Sinjali.

Çifti u fejua muajin e kaluar pasi që njoftuan se do të bëhen prindër dhe vetëm një muaj pas fejesës ata lidhën kurorë në një ceremoni në Malibu.

Kujtojmë se kjo martesë dhe shtatëzani e këngëtares vjen pas ndarjes së bujshme nga P Diddy me të cilin kishte qenë në lidhje për 11 vjet./Gazeta Sinjali/