image Kejvina Kthella sjell pamje nga pushimet në Afrikë
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Kejvina Kthella sjell pamje nga pushimet në Afrikë

news image

Modelja nga Shqipëria, Kejvina Kthella prej ditësh ka nisur pushimet në Tanzani të Afrikës Lindore.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja, në të cilat ajo shfaq linjat joshëse të trupit.

Kejvina në foto shihej veshur me një bluzë të shkurtër; ngjyrë të bardhë dhe pantallona gjithashtu të shkurtër me ngjyrë të zezë.

/GazetaSinjali/