image Jota konkretizon me sukeses asistimin e Arnoldit - Sinjali

Jota konkretizon me sukeses asistimin e Arnoldit

news image

Zhbllokohet rezultati në derbin mes Liverpoolit dhe Atletico Madridit, raporton Sinjali Sport.

Diogo Jota kaloi vendasit në epërsi në minutën e 13-të, pas një asistimi fantastik nga Trent Alexander Arnold.

/Gazeta Sinjali Sporti/  


Shpërndaje artikullin