image Joe Biden është duke marrë trajtim mjekësor, ndrydhi këmbën derisa ishte duke luajtur me qenin e tij - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

55.135

Të shëruar

48.572

Të vdekur

1.399

Joe Biden është duke marrë trajtim mjekësor, ndrydhi këmbën derisa ishte duke luajtur me qenin e tij

news image

Presidenti i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës , demokrati Joe Biden, e ka ndrydhur kyçin e këmbës derisa ishte duke luajtur me qenin e tij, raporton Indepedent, transmeton Gazeta Sinjali.

Lajmin e kanë kanë bërë të ditur nga zyra e tij, duke thënë se ky aksident ka ndodhur dje.

Ndryshe, Bideni edhe pse është 78-vjeç, është mjaft aktiv dhe person sportiv.

Ai po ashtu posedon dy qen, ndërsa lëviz rregullisht me biçikletë rreth shtëpisë së tij në Delaware.

Demokrati thuhet se është duke marrë trajtim nga një ortoped.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin