image Jeta luksoze e Loredana Zefit, një veshje i kushton mbi 10 mijë euro - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

38431

Të shëruar

23754

Të vdekur

989

Jeta luksoze e Loredana Zefit, një veshje i kushton mbi 10 mijë euro

news image

Reperja e njohur, Loredana Zefi është emër i suksesshëm në industrinë e muzikës, jo vetëm në Kosovë por edhe në Zvicër e më gjërë, shkruan Gazeta Sinjali.

Ajo njihet për stil të veçantë në çdo paraqitje të saj, e për këtë ajo shpenzon shuma marramendëse.

Loredanën zakonisht e shohim të veshur me kostume nga brendet më të njohura në botë, ndërsa shifrat e veshjeve të saja “shkojnë larg”.

Së fundmi faqja e njohur “What they wearin” në Instagram ka zbuluar shpenzimet e saj për një veshje të vetme.

E veshur me xhaketë Gucci Monogram (1,980 €), bluzën Chanel (çmimi i rishitur deri në 8,250 €) dhe syze dielli Gucci (450 €). /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: