image 'Je ndryshe sot’, Beatrix i drejtohet Donaldit - Sinjali

‘Je ndryshe sot’, Beatrix i drejtohet Donaldit

news image

Prej futjes së Romeos në shtëpinë e Big Brother VIP, Donaldi ka ndryshuar sjelljen ndaj Beatrixit, me të cilën filluan të kenë diçka më shumë se shokë.

E për këtë Beatrix sot i tha Donaldit se mendon që është ‘më ndryshe’.

Je ndryshe sot. Nuk arrijë dot ta kuptojë. Më duket më ndryshe. Nuk e di a për të mirë a për të keq”, thotë Beatrix.

Stresohem dhe mërzitem kot. Takimi me Romeon më ka.. Nuk ka qenë rrugëtim i lehtë… Por jeta është shumë e bukur”, thotë Donaldi.

Sot nuk e di më je duk sdi.. Nuk ke faj”, thotë Beatrix.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin