image "Jam e lirë", këngëtarja kosovare shërohet nga koronavirusi - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

“Jam e lirë”, këngëtarja kosovare shërohet nga koronavirusi

news image

Këngëtarja e njohur, Adelina Thaçi – Meta pasi është shëruar nga koronavirusi, i ka nisur pushimet në bregdetin shqiptar.

Para më shumë se 2 javësh, artistja kishte rezultuar pozitive me koronavirus, madje për simptomat e infeksionit ka folur edhe në media.

Mirëpo, ajo së bashku me familjen kanë zgjedhur Sarandën për disa ditë pushimi dhe me ndjekësit po ndan imazhe të ndryshme në rrjete sociale. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin