image Ja çfarë mendimi ka Albatriti për Dafina Zeqiri

Bota e Yjeve

Showbiz/ Ja çfarë mendimi ka Albatriti për Dafina Zeqiri

news image

Së fundmi, këngëtarja, Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan Gazeta Sinjali.

Kënga titullohet “Merri krejt” dhe është pëlqyer shumë nga publiku. Këngëtarja gjeti mbështetje edhe nga kolegët e saj.

Për këngëtarin, Albatrit Muqiqi, Dafina është një yll. Këngëtari ka shpërndarë në rrjetin social Instagram, këngën e re të Dafinës, duke vendosur edhe një yll.

Më këtë, këngëtari lë fansat të kuptojnë se ai e vlerëson shumë talentin e këngëtares./Gazeta Sinjali/