image Iliri merr një surprizë të madhe nga BBV
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Iliri merr një surprizë të madhe nga BBV

news image

Finalisti i pari i Big Brother VIP, Ilir Shaqiri, ka marrë një surprizë të madhe nga produksioni sonte, shkruan Gazeta Sinjali.

Pas daljes nga shtëpia, balerini do të jetë imazh i platformës Digitalb, si përfaqësues i artistëve shqiptarë.

Iliri ka më shumë se 100 ditë që është bërë pjesë e këtij formati dhe është pretendenti kryesor për të fituar Big Borther VIP./GazetaSinjali/