image IKSHPK: Me motivim të lartë në mbrojtjen e shëndetit do të vazhdojmë edhe në vitin 2021
[wp-story id="814678"]

Kosovë

IKSHPK: Me motivim të lartë në mbrojtjen e shëndetit do të vazhdojmë edhe në vitin 2021

news image

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka uruar Vitin e Ri 2021, shkruan Gazeta Sinjali.

Përmes një postimi në Facebook, IKSHPK thotë se me motivim të lartë në mbrojtjen e shëndetit do të vazhdojmë edhe në vitin 2021.

1 Janari 2021! Një vjetori i fillimit të punës në parandalimin dhe luftimin e pandemisë COVID-19! Urime Vitin e Ri të gjithë punētorëve të Institutit Kombëtar në përballjen titanike me virusin më enigmatik deri tani në historikun e mjekēsisë!Vazhdojmë tutje me të njejtën forcë profesionale, me motivim të lartë në mbrojtjen e shëndetit të të gjithë Qytetarëve të Republikës së Kosovës!”, thuhet në njoftimin e IKSHPK-së. /GazetaSinjali/